elektrostymulacja.jpg

Elektrostymulacja

Modelowanie sylwetki

Prąd pobudza mięśnie do rytmicznych skurczów porównywalnych z tymi, jakie pojawiają się podczas ćwiczeń fizycznych.

Urządzenie za pomocą przyjemnych, delikatnych, lecz głębokich impulsów elektrycznych stymuluje kompleksowo zarówno tkanki zewnętrzne, jak i również penetruje w głąb skóry. Podczas zabiegu następuje pobudzenie przemiany materii i krążenia krwi, redukcji ulega ilość podskórnej tkanki tłuszczowej, wzrasta jędrność i elastyczność skóry.

Rezerwuj online

Prąd pobudza mięśnie do rytmicznych skurczów porównywalnych z tymi, jakie pojawiają się podczas ćwiczeń fizycznych. Urozmaicone zabiegi, w których wykorzystuje się kombinacje dziewięciu różnych przebiegów prądów pozwalają likwidować różne niedostatki sylwetki mające wpływ na estetykę wyglądu ciała i samopoczucie oraz zmniejszać problemy zdrowotne.

 • wzmacnia i napręża mięśnie we wszystkich warstwach od głębokiej do powierzchniowej
 • polepsza wygląd skóry, poprawia sylwetkę i proporcje ciała
 • redukuje cellulit
 • zmniejsza objętość ciała: zależnie od budowy ciała nawet do 20 cm (talia, brzuch, uda)
 • stymuluje rozkład tłuszczu i likwiduje nagromadzone zapasy tkanki tłuszczowej
 • poprawia przemianę materii
 • stymuluje wydalanie toksyn
 • przedłuża zdrowe życie przez nieobciążanie pracy serca podczas ćwiczeń

Body Shaping

Modelowanie sylwetki

Zabiegi oddziaływują na tkanki powierzchowne, jak i na układ limfatyczny i mogą być połączone wraz z zastosowaniem zabiegów kosmetycznych.

Body Shaping to jedno z najbardziej efektywnych urządzeń modelujących sylwetkę, redukujących cellulit oraz poprawiających budowę i kształt piersi. Zastosowane metody zabiegowe są skuteczne, a jednocześnie przyjemne i relaksujące. Oddziaływają one na tkanki powierzchowne, jak i na układ limfatyczny i mogą być połączone wraz  z zastosowaniem zabiegów kosmetycznych.

Rezerwuj online
body-shaping

Urządzenie umożliwia przeprowadzenie 4 rodzajów zabiegów:

Masaż rozluźniający

powinien być wykonywany jako faza wstępna przed drenażem limfatycznym i zabiegami odchudzającymi. Za pomocą metalowej końcówki i przy ciągłym ssaniu wykonujemy delikatny masaż wybranych partii ciała.

Masaż ssący na piersi lub pośladki

wykonywany jest przy użyciu plastikowych nakładek w formie kubków dostępnych w różnych rozmiarach. Aparat zasysa i zwalnia partie ciała poddane zabiegowi, intensywnie je gimnastykując i stymulując wydzielanie hormonów. Dzięki temu tkanka mięśniowa staje się bardziej elastyczna i jędrna, co prowadzi do powiększenia i ujędrniania piersi w sposób naturalny i widoczny. Pośladki znacznie się podnoszą i stają się jędrne. Zaleca się przeprowadzenie około 20 zabiegów, co drugi dzień. Biust masujemy tylko 10 minut, a pośladki od 10 do 20 minut.

Masaż próżniowy-ssący

wykonywany jest przy użyciu końcówek z kulkami w różnych rozmiarach. Zabieg polega na rytmicznym i kontrolowanym zasysaniu fałdu skórnego, który jest masowany przez kulki. Daje doskonałe efekty w walce z nadmiarem tkanki tłuszczowej, zwalczaniu cellulitu, eliminuje toksyny, uelastycznia skórę i działa drenująco. Przed zabiegiem smarujemy ciało oliwką. Zaleca się przeprowadzenie około 20 zabiegów, co drugi dzień. Należy rozpocząć zabiegi od 15 minut i stopniowo zwiększać czas do 30 minut.

Drenaż limfatyczny

wykonywany jest przy użyciu szklanych końcówek (ssawek) w różnych rozmiarach. Zabieg ma za zadanie poprawę naturalnych funkcji krwioobiegu i systemu limfatycznego. Likwiduje obrzęki i ma działanie oczyszczające poprzez uwolnienie szkodliwych produktów przemiany materii, odtransportowanie ich naczyniami limfatycznymi do narządów filtrujących i wydalenie z organizmu poprzez mocz. Drenaż limfatyczny pozwala na osiągnięcie głębszej penetracji i lepszego skutku zabiegów. Może być użyty do wielu zabiegów w zakresie poprawy estetyki skóry twarzy i ciała.

W rezultacie zabiegi na Body Shaping:

 • przyspieszają spalanie tkanki tłuszczowej
 • ujędrniają i modelują biust i pośladki
 • redukują cellulit
 • modelują sylwetkę
 • przyspieszają proces przemiany materii
 • stymulują układ limfatyczny i żylny
 • wzmacniają mięśnie
 • polepszają odżywianie tkanek