04 Lut Nowość w naszym salonie – Retises CT Yellow Peel

 

 

Retises CT Yellow Peel

To preparaty o wysokiej skuteczności zawierające duże stężenie retinolu i witaminę C w najbardziej stabilnej postaci (glukozyd askorbylu).

Retises CT, dzięki silnemu oddziaływaniu retinolu oraz witaminy C, usuwa martwe komórki naskórka, stymuluje odnowę komórkową oraz syntezę białek. Zwiększa również poziom NMF, czyli naturalnego czynnika nawilżającego.

Witamina A (retinol) stymuluje produkcję kolagenu

Poprzez złuszczanie skóry usuwa martwe komórki, odblokowuje pory i pomaga zlikwidować blizny po trądziku. Retinol stosuje się ze względu na zdolność tej substancji do wygładzania zmarszczek i bruzd, jej pozytywny wpływ na zwiększenie nawilżenia i elastyczności skóry, a także wspomaganie procesów samodzielnej odnowy skóry.

 

Wskazania: zmarszczki, utrata jędrności skóry, fotostarzenie, starzenie się skóry spowodowane promieniami słonecznymi, przebarwienia, hiperpigmentacja, ostuda, melasma, rozstępy, blizny potrądzikowe.
Retises

Efekt poprawy stanu skóry widoczny jest już po jednym zabiegu.

Jest to prosty, bezbolesny zabieg przynoszący takie same korzyści jak bardziej agresywne peelingi chemiczne. Złuszczanie jest delikatne, a jego dodatkową zaletą jest znikoma uciążliwość dla pacjenta, gdyż wygląd skóry bezpośrednio po zabiegu nie stanowi ograniczenia dla osób aktywnych zawodowo. Peeling nałożony w gabinecie pozostaje na skórze przez noc i zmywany jest następnego dnia samodzielnie w domu.