lavatron2

RF Diathermy LavaTRON

Lifting bez skalpela

Urządzenie pomaga usuwać zbędne produkty przemiany materii poprzez masaż termiczny o wysokiej częstotliwości.

RF Diathermy to innowacyjne urządzenie wykorzystujące diatermię

czyli objętościowe skóry właściwej i tkanki podskórnej na głębokość 3-5 cm. Głowica emitująca fale radiowe, wytwarza w skórze głębokie ciepło. Dochodzi do ogrzania kolagenu powodując jego kurczenie się i mocne napięcie oraz odnowę struktury.

Rezerwuj online
Czytaj więcej

Ponadto urządzenie poprawia krążenie krwi i funkcjonowanie komórek skóry oraz łagodzi ból.
RF Diathermy LavaTRONto również najskuteczniejsza metoda usuwania cellulitu, tkanki tłuszczowej i modelowania sylwetki, ponieważ częstotliwość radiowa działa skutecznie na adipocyty (komórki tłuszczowe) rozpuszczając je. Energia fal radiowych powoduje ogrzanie tkanek kolagenu, który stanowi rusztowanie dla skóry. W efekcie podgrzania kolagenu pierwszą reakcją jest skręcenie spirali włókien, z których jest on zbudowany, przez co dochodzi do skrócenia długości włókien tego białka i podciągnięcia wiotczejące skóry. Staje się ona bardziej napięta i wyraźnie wygładzona.

zalety

Urządzenie pomaga usuwać zbędne produkty przemiany materii poprzez masaż termiczny o wysokiej częstotliwości, który działa głęboko na podskórną tkankę tłuszczową oraz zwiększa elastyczność skóry poprzez regenerację włókien kolagenowych. Poza tym, jego lipoliza umożliwia modelowanie sylwetki.
Czytaj więcej

Body Shaping to jedno z najbardziej efektywnych urządzeń modelujących sylwetkę, redukujących cellulit oraz poprawiających budowę i kształt piersi. Zastosowane metody zabiegowe są skuteczne, a jednocześnie przyjemne i relaksujące. Oddziaływają one na tkanki powierzchowne, jak i na układ limfatyczny i mogą być połączone wraz z zastosowaniem zabiegów kosmetycznych.

 

Zastosowanie:

  • chroniczny artretyzm
  • ból lędźwiowy, ból mięśni
  • zapalenie barku
  • reumatyzm
cellulit-zabieg