kawitacyjny-peeling

Slim Beauty – kawitacja bezprzewodowa

Zabiegi kosmetyczne, takie jak peeling kawitacyjny należą do najczęściej wykonywanych zabiegów w gabinetach kosmetycznych.

Aparat kosmetyczny do oczyszczania skóry metodą peelingu kawitacyjnego, liftingu i mikromasażu.

Kawitacja to urządzenie ultradźwiękowe przeznaczone do głębokiego oczyszczania skóry, liftingu oraz mikromasażu.

Peeling kawitacyjny

Bardzo popularny zabieg dostępny w większości gabinetów kosmetycznych polegający na bezbolesnym, głębokim oczyszczaniu skóry za pomocą wibracji ultradźwiękowej. Pozwala on na dokładne usunięcie nadmiaru sebum z porów i mieszków włosowych, pozbycie się zrogowaciałego naskórka, zaskórników i bakterii.

Rezerwuj online
CZYTAJ WIĘCEJ

Peeling kawitacyjny to dużo skuteczniejsza metoda, niż powszechnie stosowane peelingi. Zapewnia wygładzenie i regenerację skóry, poprawia mikro krążenie, ma działanie dezynfekujące.

Oczyszczanie kawitacyjne powoduje skuteczne złuszczenie martwego naskórka i odsłonięcie
młodszej warstwy skóry, wolnej od martwych komórek, nadmiaru łoju, bakterii i substancji toksycznych, a także pozostałości kosmetyków. Tak przygotowana skóra jest gotowa do lepszego wchłonięcia preparatów.

Rezultatem oczyszczania (peelingu) jest gładka cera, skóra staje się delikatna w dotyku, z otwartymi porami i mieszkami włosowymi, zdezynfekowana (bakterie i drobnoustroje zostają rozerwane, a tym samym zniszczone).Skóra może ulec lekkiemu zaczerwienieniu, które zniknie po kilku minutach.