zabiegi-manicure

Maniciure

PIELĘGNACJA Dłoni

Jest to odzwierciedlenie naszego charakteru wyczucia smaku, a nawet i gustu. Dlatego podczas codziennej pielęgnacji pamiętajmy o oczyszczaniu nawilżaniu złuszczaniu odżywianiu wzmacnianiu skóry dłoni i paznokci.
Dłonie to najlepsza wizytówka osoby, która dba o swój wygląd.

Rewelacyjne efekty można osiągnąć tylko przy odpowiednim zaangażowaniu, praktyce oraz najwyższej jakości produktom. Zapraszamy na zabiegi przywracające dłoniom naturalny, zdrowy wygląd.

Rezerwuj online

Manicure Biologiczny

Manicure biologiczny to pielęgnacja dłoni i paznokci bez użycia metalowych narzędzi i ciążek, z polerowaniem i zastosowaniem odżywek i balsamów uwzględniających potrzeby dłoni. Efektem są delikatne, odżywione dłonie i paznokcie. Systematycznie stosowany prowadzi do wolniejszego odrastania skórek.
Czas zabiegu od 30- 40 minut

Manicure Tradycyjny (cążkowy)

Przy manicure tradycyjnym skórki usuwamy przy pomocy ciążek i wykonujemy peeling reszta zabiegu wygląda jak w manicure biologicznym.
Czas zabiegu 30-40 minut

manicure-biologiczny
manicure-spa

Manicure SPA

Manicure z użyciem peelingu na bazie soli morskiej i naturalnych olejków, zakończony nałożeniem na dłonie preparatu bogatego w proteiny. Zabieg bardzo dobrze wzmacnia i odżywia zmęczoną, przesuszoną skórę dłoni.
Czas zabiegu 60 minut
(z odżywką lub bezbarwnym lakierem)

Manicure Frezarkowy

Zabieg podobny do manicure tradycyjnego z tą różnicą, że dodatkowo używana jest frezarka ze specjalnymi końcówkami do usuwania skórek i piłowania paznokci.
Czas zabiegu 30-40 minut

Manicure Japoński

Metoda P.Shine to profesjonalne wzmocnienie paznokci według zasad oryginalnego japońskiego manicure. Efekt to piękne, naturalne paznokcie o kolorze perłowo-różowym.

Czytaj więcej

Zasada działania tego unikatowego manicure opiera się o działanie witamin, które wzmacniają i odżywiają paznokcie. Składniki czynne to głównie witamina H, A, E, B5, pyłek pszczeli, oryginalna krzemionka z morza japońskiego oraz keratyna.

Podstawowe zalety jakie daje Manicure Japoński:

  • pobudzenie krążenia krwi
  • pobudzenie i wsparcie procesu naturalnej budowy paznokci
  • utwardzenie i wzmocnienie płytki paznokcia
  • przeciwdziałanie chorobom paznokci, takim jak rozdwajanie i łuszczenie
  • odżywianie witaminowe paznokci

Informacje o zabiegu:

Zabieg stosowany jest u kobiet i mężczyzn, w cyklach uzupełniających przypadających minimum raz na miesiąc (idealnie co dwa lub trzy tygodnie). Czas trwania zabiegu Manicure Japoński to zwykle około pół godziny.

„Dotyk anioła”

Holistyczny zabieg na dłonie w którego skład wchodzą manicure klasyczny, peeling dłoni, masaż oraz maska parafinowa. Jest zabiegiem wyraźnie poprawiającym kondycję skóry dłoni.

manicure-japonski
pedicure-maincure

„Brzoskwiniowe dłonie”

To zabieg składający się z klasycznego manicure, uzupełnionego o peeling i maskę z przyjemnym masażem. Skóra dłoni jest nawilżona i ma przyjemny zapach z nutką brzoskwini.

Parafinowa „Przyjemność”

Zabiegi parafinowe są nieocenioną formą pielęgnacji dłoni i stóp. Często dbając o skórę twarzy, dekoltu oraz innych eksponowanych części ciała, dłonie i stopy pozostają zaniedbane.

Rezerwuj online
Czytaj więcej

Niemniej jednak już niejeden poeta w wierszach opiewał piękno kobiecych dłoni o aksamitnej gładkości. Wielokrotnie w różnego rodzaju badaniach socjologicznych wykazywane było, iż ludzie przywiązują dużą uwagę do wyglądu dłoni drugiej osoby. Po pierwszym symbolicznym tzw. uściśnięciu rąk, ludzie oceniają nieznajomego. Kąpiele w ciepłej, półzastygającej parafinie działają korzystnie na skórę dłoni i stóp. Warto jest zauważyć, iż dłonie są najbardziej narażone na kontakt z chemikaliami, zimnem oraz gorącem. Natomiast stopy są nieustanne poddawane naciskom całego ciała oraz różnego rodzaju uszkodzeniom mechanicznym tzn. otarciom, uciskom niewygodnego obuwia etc.
Ciepła, aromatyczna parafina jest swoistego rodzaju ukojeniem dla zmęczonej skóry stóp oraz dłoni. Działa ona również korzystnie na mięśnie oraz stawy, rozluźniając je i rozgrzewając.