pedicure1

PEDICURE

PIELĘGNACJA STÓP

Wypielęgnowane, zdrowe stopy są nie tylko podstawą dobrego samopoczucia, ale również ważnym elementem urody.

Proponujemy skuteczne zabiegi oraz profesjonalne kosmetyki Gehwol do pielęgnacji stóp, które przynoszą ulgę i rozwiązują problemy stóp, z którymi borykamy się na co dzień. Kosmetyki Gehwol do nabycia bezpośrednio w naszym salonie!

Rezerwuj online
Czytaj więcej

Dzięki zabiegowi pedicure: skóra na stopach staje się aksamitnie gładka i miękka co daje uczucie komfortu i świeżości, pozwala utrzymać świeżość osobom, które dotyka nadmierna potliwość stóp. Zabieg pedicure pomaga zachować higienę i komfort stóp w każdej sytuacji oraz rozwiązuje problemy z jakimi najczęściej się spotykamy: zrogowaciały naskórek,odciski i modzele, pocenie się stóp.

Rodzaje zabiegów Pedicure:

  • Pedicure podstawowy (klasyczny) – obejmuje zmycie lakieru, oczyszczenie paznokcia, skrócenie i opiłowanie płytki, a także usunięcie zrogowaciałego naskórka na piętach. Zabieg zakańczany jest pomalowaniem paznokci.
  • Pedicure biologiczny – zabieg pielęgnujący, podczas którego nie używamy narzędzi i akcesoriów metalowych.
  • Pedicure leczniczy – zabieg rozszerzony o usunięcie modzeli, nagniotków, brodawek za pomocą ciekłego azotu oraz wrastających paznokci (zakładanie klamer), leczenie grzybicy (w swojej ofercie posiadamy usługę badania mykologicznego stwierdzającego lub wykluczającego grzybicę stóp i paznokci).
  • Pedicure SPA
Czytaj więcej

To relaksujący i kojący zabieg: połączenie masażu, zapachu olejków aromaterapeutycznych i ciepła. Charakterystyczna dla zabiegu jest wzbogacona pielęgnacja obejmująca kąpiel stóp, peeling usuwający zrogowacenia i zgrubienia skóry oraz głębokie nawilżanie, przyjemny masaż i lakierowanie.

Zabieg rozpoczyna się aromatyczną kąpielą zmiękczającą skórę stóp. Następnie wykonywany jest peeling. Następnie przystępujemy do regularnego pedicure, dodatkowo może być nałożona odżywiająca skórę maseczka i parafina. Na koniec zostajemy poddani odprężającemu działaniu masażu olejkami.

Zabieg odnawia i regeneruje skórę, poprawia krążenie krwi, odświeża, nawilża, przynosi uczucie ulgi obolałym stopom oraz oczywiście wspaniale pielęgnuje skórę. Pedicure SPA zapewnia nam efekt gładkich i delikatnych stóp na długi czas.

pedicure-zabieg